BIP
16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana
Aktualności
Powitanie żołnierzy w Dowództwie 16 DZ
03.07.2018
Zastępca Dowódcy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. bryg. dr Stanisław Kaczyński powitał żołnierzy i pracownika RON, którzy wzmocnili szeregi Dowództwa Dywizji w Białobrzegach.

We wtorek 3 lipca w Dowództwie 16 DZ gen. Kaczyński w obecności kierowniczej kadry i pracowników Resortu Obrony Narodowej powitał żołnierzy i pracownika RON, którzy rozpoczną służbę i pracę w na nowych stanowiskach w Dowództwie. Uroczystość była także okazją do złożenia podziękowań kpt. Bogusławowi Górniakowi, który przez okres ostatnich kilku miesięcy wykonywał zadania w Dowództwie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej i powróci do swojej macierzystej jednostki.

Zabierając głos generał Kaczyński podziękował odchodzącemu żołnierzowi za służbę w Dowództwie Dywizji. Nowo przybyłym żołnierzom i pracownikowi RON życzył pomyślności i sukcesów w nowym miejscu służby i pracy. Kadra i pracownicy Resortu Obrony Narodowej podziękowali odchodzącemu żołnierzowi za wspólną służbę. Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia.

GALERIA


Tekst: mjr Marek Nabzdyjak

Zdjęcia: ppor. Karol Frankowski

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych